Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

23-10-2009, piątek

Synthetic City 18 w/ Jade - Venom LP Tour

Nieformalnie, Jaworzno
DJs:
Jade /Citrus, Black Sun Empire//HU

Support:
Gaara /Neuropunks
N.One /Neuropunks
Upalny /Neuropunks
Nzeroid /Neuropunks
Bilet:
12.99 zł
Start: 22:00

Jade

Pod pseudonimem Jade kryje się pochodzący z Budapesztu, 29-letni architekt Gábor Simon. Jego pierwszy kontakt z muzyką d&b miał miejsce w 2000 roku w co najmniej przypadkowych okolicznościach. Szukając schronienia przed nadchodzącą burzą, Gábor wstąpił do mrocznego klubu o nazwie Jailhouse, z którego dochodziły ciekawe i niesłyszane wcześniej dźwięki. To właśnie wtedy Jade po raz pierwszy zaraził się wirusem muzyki drum & bass.

Po tym doświadczeniu artysta postanowił spróbować swoich sił w produkcji muzycznej. Eksperymentując w różnych obszarach muzyki d&b oraz stopniowo udoskonalając swój własny styl, Jade został zauważony przez członków wytwórni Black Sun Empire Records, czego efektem było ukazanie się w 2004 roku jego pierwszego wydawnictwa.

Przez dłuższy czas Jade współpracował z innym węgierskim producentem - Matt-U, współtworząc szereg wyśmienitych produkcji, wydanych nakładem najbardziej cenionych i uznanych wytwórni płytowych, pośród których znalazły się m.in. Moving Shadow, 1210 Records oraz Project 51. Równocześnie Jade prowadził własny, solowy projekt, w którym realizował swoje bardziej energetyczne i mroczne pomysły. Utwory sygnowane wyłącznie jego pseudonimem trafiły do katalogów takich wytwórni, jak Citrus, Black Sun Empire, Close 2 Death oraz Collective.

Od 2004 roku Jade wydał ponad 30 produkcji nakładem ośmiu różnych wytwórni płytowych, miał przyjemność zagrać w 25 krajach oraz w ponad 100 miastach - od Londynu, przez Hong Kong, Auckland, po Ateny. To ogromne zainteresowanie jego postacią świadczy o jego wysokim profesjonalizmie oraz niewątpliwym uznaniu wśród innych producentów. Co więcej, Jade uznawany jest za jednego z najlepszych didżejów w swojej branży. Jego niespotykanie silna więź z publiką oraz sety wręcz przepełnione unikalnymi i bardzo często nigdy wcześniej nie granymi dźwiękami neurofunk'u i technoid'u gwarantują niezwykłe wrażenia podczas jego występów.

Jednym z ostatnich sukcesów Jade'a jest niewątpliwie zapowiedź ukazania się nakładem wytwórni Citrus Records jego solowego albumu - "Venom LP". Praca nad ciągłym udoskonalaniem materiału dla tego projektu całkowicie pochłonęła artystę. Każdy kolejny utwór został mocno dopracowany i dopieszczony, a kilka powstało we współpracy ze światową czołówką gatunku (Axiom, Matt-U, Rymetyme, Mindscape, Icicle oraz Phace). Nadchodzące tourne Jade'a wiązać się będzie głównie z promocją wspomnianego LP, dając szerszej publice możliwość poznania nowych brzmień oraz trendów w tej mrocznej i mocniejszej odmianie muzyki d&b.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_