Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

22-04-2008

Yapacc - live! w klubie Quasar - KONKURS!

Jak sam mówi o swojej muzyce: "Musi mieć wyraźny, odczuwalny rytm, zachęcać kusić do życia, do miłości - tak jakby życie było niekończącą się rzeką, wiecznym bólem. Moja muzyka ma temu ulżyć. To jak wykwintny wielodaniowy obiad."
Yapacc - o tej postaci można by wiele opowiadać, ale cytat przytoczony powyżej naszym zdaniem dość trafnie przedstawia podejście tego niemieckiego artysty do muzyki. Niech będzie on także zachętą dla Was do udziału w sobotniej imprezie z jego występem, w Quasarze w Gliwicach.
Możemy Wam to ułatwić. Do wygrania w konkursie wystawiamy 3 pojedyncze zaproszenia.

Pytanie: Gdzie nagrane zostało najnowsze dzieło Yapacc'a - Nirvana Beach?
Termin nadsyłania zgłoszeń: piątek godz. 20
Adres e-mail: info@clubbing.slask.pl
Treść maila: odpowiedź + imię i nazwisko (tytuł - Yapacc)
Forma konkursu: losowanie.
Powodzenia!

21-04-2008

Aktualizacja działu galeria

Nowe fotki wylądowały po minionym weekendzie w dziale 'galeria'. Nie są to jedyne fotorelacje, które mamy dla Was w zanadrzu, ale o tym kiedy indziej... Dzisiaj chcielibyśmy pokazać wam zdjęcia z dwóch imprez organizowanych przez ekipę Między Oczyma Mgnieniami. Jedna relacja pochodzi z klubu Angleus - imprezy, która odbyła się tam w zeszły piątek, inna, można wręcz powiedzieć, że zaległa - z Inqbatora, z imprezy Spring in duB.

Zapraszamy do oglądania i już teraz zapowiadamy, że wkrótce pojawią się u nas kolejne zdjęcia z weekendowych, klubowych podbojów.

17-04-2008

Luc i Rahim ponownie na Śląsku

Co więcej, wystąpią u nas wraz z ciekawą oprawą artystyczną. Oprócz tytułowych wykonawców zobaczymy członka wrocławskiego teatru pantomimy - Radomira Piorun. Na wokalu wystąpi Justyna Antoniak. Nie zabraknie także elementów symfonicznych - na altówce zagra Rafal Zalech.
Koncert ten odbędzie się w najbliższą niedzielę w Rondzie Sztuki w Katowicach.
Ogłaszamy konkurs. Wygrać w nim można 1 podwójne zaproszenie na ten koncert. Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy podać Luc & Rah, w treści imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie:
Jaki tytuł nosi ostatnia płyta wydana przez ten duet i w ramach jakiej wytwórni się ukazała?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do niedzieli, godz. 14. Po tym terminie odbędzie się losowanie. Zwycięzca dostanie powiadomienie na adres e-mail.
Powodzenia!

17-04-2008

Festiwal Nowa Muzyka - kolejne odsłony

Poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznej, trzeciej już edycji Festiwalu Nowa Muzyka, który odbędzie się pod koniec czerwca w Cieszynie.
Do składu dołączyli Battles - nowe odkrycie wytwórni Warp Records, którzy wraz z debiutanckim albumem "Mirrored", z rozmachem wkroczyli na amerykańską scenę muzyki eksperymentalnej. Na festiwalu usłyszymy także Neila Landstrumma, który wystąpi wraz ze Stevem Milanese (Planet Mu Rec.). To oczywiście nie wszyscy wykonawcy, jacy zaprezentują się w Cieszynie. Część innych jest już opublikowana na oficjalnej stronie festiwalu, innych dopiero poznamy, a już zapowiada się naprawdę ciekawie.
Z dodatkowych atrakcji przewidziane są także warsztaty, które w tym roku potrwają dwa dni.
Czekajcie na kolejne wieści, obiecujemy o wszystkim na bierząco informować.

16-04-2008

Piękni Chłopcy zagraja Piękne Piosenki w Dekadencji

Piękni Chłopcy graja Piękne Piosenki to nazwa cotygodniowej audycji, jakiej słuchać mogli szczecinianie, w lokalnym radiu ABC. Takie samo miano noszą imprezy jakie odbywają się z udziałem Pięknych Chłopców w różnych klubach na terenie naszego kraju. Tym razem, w sobotę usłyszymy ten duet w klubie Dekadencja w Katowicach. Nie będzie to ich pierwsza wizyta w tym miejscu i właśnie z tym faktem związane jest pytanie konkursowe:
Kiedy jeszcze gościliśmy Pięknych Chłopców w Dekadencji?

Do wygrania są 2 podwójne zaproszenia. Adres, na który należy wysyłać zgłoszenia to: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy napisać Piękni Chłopcy, w tre ści natomiast imię i nazwisko. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi do soboty godz. 15. Po tym terminie wylosujemy zwycięzców, a także powiadomimy ich o wygranej drogą mailową.
Powodzenia!

10-04-2008

Nowe zdjęcia w dziale "galeria"

Kika dni temu, a dokładnie w sobotę katowicki klub Zero Instytut odwiedziła grupa z Łodzi - Klinika Pozytywnych Wibracji. Zaprezentowali oni seta djskiego z elementami live w postaci trąbki i gitary basowej. Nie inaczej, muzycznie było bardzo pozytywnie, co przełożyło się na ochotę do zabawy zgromadzonych tam klubowiczów. Mamy nadzieję, że zdjęcia z tej imprezy, które możemy prezetować dzięki uprzejmości Merkany, choć w części odzwierciedlają panujący tam klimat. Tak więc tych co byli zapraszamy do wspominek, a tych co nie byli do zobaczenia, co stracili ;-)

09-04-2008

Zapraszamy do Ronda Sztuki na Novikę - KONKURS!

Novika, Rawski, Lexus - taki skład umili wam sobotni wieczór i noc, jeśli oczywiście zdecydujecie się spędzić go w jednym z katowickich klubów, a raczej galerii, czy kawiarni - Rondzie Sztuki. Ekipa ta pochodzi, jak zapewne doskonale wiecie, z Warszawy i razem tworzą kolektyw Beats Friendly. Taką też właśnie nazwę nosi impreza, która odbędzie się w Rondzie Sztuki.

Jak zwykle jesteśmy chojni w rozdawaniu zaproszeń ;-) i tym razem nie czynimy wyjątku. W konkursie bowiem wygrać można 2 podwójne. Aby je zdobyć należy do nas napisać na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisać Novika, w treści imię i nazwisko, a także odpowiedź na prościutkie pytanko: W którym roku założony został kolektyw Beats Friendly? (można się pomylić +/- 1 rok)

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do soboty godz. 12. Zaproszenia rozdamy drogą losowania, a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Powodzenia!

09-04-2008

Özgür Can w Quasarze - zdobądź zaproszenie!

Özgür Can to dość młody, ale już stawiający ogrome kroki na scenie klubowej Europy producent i dj. Pochodzi ze Szwecji i grywał już w najlepszych klubach tego kraju. Jego styl muzyczny kształtował się przez wiele lat, można wręcz powiedzieć, że od urodzenia, co znakomicie przełożyło się na jego produkcje, a także dobór utworów w setach djskich. Jeszcze mało informacji? Zapraszamy do 'czytaj więcej...', gdzie zapoznać się możecie z bio tego artysty.
Ogłaszamy również konkurs. Wygrać w nim można 3 pojedyncze zaproszenia na sobotnią imprezę w Quasarze z jego udziałem. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule należy wpisać: Özgür Can, w treści imię i nazwisko i odpowiedź na pytanie:
W jakim śląskim klubie grał jeszcze Özgür Can?

Czekamy do piątku godz. 22. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy dostaną powiadomienie via mail.

07-04-2008

Fotorelacja z Plastic'a (Kraków) - Phace

Nie nasze, ale blisko ;-). Tak więc z chęcia prozentujemy Wam fotorelację z imprezy, która odbyła się w sobotę w krakowskim klubie Plastic, a której gościem specjalnym był przedstawiciel znanych drum'n'bassowych wytwórni: Renegade Hardware i Subtitles - Phace.
Oprócz niego słyszeliśmy czołówkę polskiej sceny d'n'b, która prezentowała szeroką gamę tego garunku - od techstepów po atmospheric.
Zapraszamy do galerii, w której znajdują się zdjęcia autorstwa SeBo.

02-04-2008

Klinika Pozytywnych Wibracji - KONKURS!!

Miłosników energicznej mieszanki atmpospheric, funkującego i jazzującego d'n'b, jungle, breakbeatu, elektro oraz dużej porcji liquidu, zapraszamy do katowickiego klubu Zero Instytut na sobotnią imprezę z udziałem Kliniki Pozytywnych Wibracji która przedstawi nam swój live act. Nasz zmysł słuchu pobudzać tej nocy będzie także, Vanilla Exam oraz grupa Zawias Cru. Zmysłem wzroku zaopiekują się vj Agr... oraz Froste.

A my troszcząc się o Was mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na ten wieczór. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie, oprócz występów w klubach, możemy jeszcze regularnie usłyszeć grupę KPW ?
Poprawne odpowiedzi prosimy wysyłać na info@clubbing.slask.pl. W tytule wpisując KPW, a w treści odpowiedź oraz imię i nazwisko. Czekamy do godz. 10 w sobotę. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Powodzenia!

01-04-2008

Nail & Azisa B-Day Party

Propozycja z naszej strony na kolejny weekend, a dokładnie na sobotni wieczór 5-tego kwietnia, to urodzinowa impreza dj Naila i Azisy w chorzowskim klubie Zanzibar. Muzyczne życzenia tej nocy będą składać m.in. dj Siasia i Lazylab ze swoim live actem, a także wielu innych prezentujących elektroniczne dźwięki. Oczywiście tej nocy usłyszymy także samego solenizanta.

My ze swojej strony składamy najserdeczniejsze życzenia, a pozostałych zapraszamy do Zanzibaru i życzymy udanej zabawy.

27-03-2008

Electronic Zoo 2 - KONKURS z zaproszeniami

Druga edycja Elektronic Zoo odbędzie się tym razem w klubie Elektro w Katowicach. Tak samo jak przy pierwszej imprezie z tego cyklu, tak i teraz usłyszymy dźwięki szeroko pojętej muzyki elektronicznej z naciskiem na idm, minimal i eksperymenty. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie RGBoy, prezentujący, jak sam nazywa swoją twórczość, "8bit pop". O wizualizacje zadba JDVideo.
Do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia.
Melodia w utworze Kraftwerk - Pocket Calculator pochodzi z instrumentu o nazwie BeeGees. Pytanie brzmi - jaka firma wyprodukowala ów instrument?
Mała podpowiedź - firma ta nie jest związana z branżą muzyczną.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy wpisać Electronic Zoo, a w treści również imię i nazwisko. Czekamy do soboty godz. 11. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową.

26-03-2008

Break Da Funk - KONKURS!

Przedstawiamy kolejną propozycję na sobotnią noc. Tym razem mamy na myśli imprezę, która odbędzie się w Dekadencji w Katowicach. Break Da Funk jest kolektywem promującym heavy funk, old school hip hop, breakbeat, big beat i B boy breaks. Ich muzyka ma w sobie dużo organicznych brzmień, połamanych bitów, wgniatającego basu, skreczy i pozytywnej energii! W sobotę usłyszymy przedstawiciela tej ekipy - Benito z Warszawy, wraz z nim zagra Prescot.

2 podwójne zaproszenia - tyle tym razem możemy Wam zaoferować w konkursie. Jeśli chcecie się znaleźć tej nocy w Dekadenji piszcie do nas: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy podać hasło Break Da Funk, w treści natomiast jedynie imię i nazwisko. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!

26-03-2008

X-lecie Red Bull Music Academy

W tym roku okrągła rocznica tego przedsięwzięcia odbędzie się w samej Barcelonie! Możesz zostać zaproszony na warsztaty, które odbędą się w tym mieście, jeśli tylko będziesz miał odrobinę szczęścia i wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

To jednak nie wszysko. W kilku miastach Polski odbędą się Laboratoria. 13. kwietnia będą one miały miejsce w Krakowie, a gościem specjalnym będzie DJ i producent w Wielkiej Brytanii Tony Nwachukwu. Warsztaty z turnatblismu prowadzone będą przez Dj Krime i Eprom, a warsztaty z produkcji sampli poprowadzi Seb Skalski i Masta P.

Dla mieszkańców Katowic i okolic zorganizowany zostanie specjalny transport do Krakowa. Jednak szczegóły dotyczące informacji na jego temat, jak i dotyczące samego wydarzenia znajdziecie w 'czytaj więcej...'

25-03-2008

Smash Bass kolejny raz w Zanzibarze - KONKURS!

Tym razem czeka nas edycja w polskim wydaniu. Jednak wcale to nie oznacza, że w gorszym, ponieważ usłyszymy dj i promotora pochodzącego z Bełchatowa - Abuse. Jest on założycielem i członkiem kolektywu Laboratory, do którego należy także m.in. Blizzard. Drugim zaproszonym gościem będzie Kriss J z Poznania, dj promujący ostatnio cięższe i bardziej technoidalne brzmienia drum'n'bass. Wraz z Abusem i Krissem J zagrają chłopcy z MDFK Cru.

Do wygrania są 3 pojedyncze wejściówki na tą imprezę, która odbędzie się już w sobotę. "Pytanie" konkursowe: Podaj nazwę przynajmniej jednego cyklu imprez organizowanego przez Krissa J.

Na zgłoszenia, które prosimy słać na adres: info@clubbing.slask.pl, czekamy do piątku godz. 22. Po tym terminie rozlosujemy zaproszenia, a zwycięzcy otrzymają informację zwrotną via mail. W tytule maila prosimy podać Smash Bass, a treści oprócz odpowiedzi imię i nazwisko!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_