Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

04-01-2008

Múm i Autechre w Katowicach

Z potwierdzonych i pewnych źródeł wiemy, że islandzka grupa Múm w marcu wystąpi w Katowicach!
Múm zagra w Polsce na dwóch koncertach, pierwszy odbędzie się 1 marca w warszawskiej Fabryce Trzciny, drugi u nas, w Jazz Club Hipnozie, dzień później, czyli 2 marca.

Pewny jest też już koncert brytyjskiego duetu - Autechre, o którym z resztą niedawno pisaliśmy. Będzie on miał miejsce, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy 10 marca w Katowicach.

Znakomicie zapowiada się więc nowy, 2008 rok!

02-01-2008

Zanzibar charytatywnie - fotorelacja z drum and bassów

Jak podają organizatorzy:
"Dziekuję wszystkim za liczne przybycie!
Razem z Housepasterką uzbieraliśmy 3260 zł.
Pieniądze przekazaliśmy rodzicom, a Weronika dostała od NAS wszystkich lalkę, z której się bardzo ucieszyła.

Na stronie Weroniki ukazało się już oficjalne podziękowanie, jakie wszystkim uczestnikom zbiórki przekazują rodzice: prosba-o-pomoc.blog.onet.pl

Jeszcze raz WSZYSTKIM dziekuję w swoim imieniu i imieniu Weroniki i jej rodziców!"


A my zapraszamy do galerii, gdzie czeka pierwsza porcja fotek z tego świąteczno-charytatywnego grania!

30-12-2007

John B na Śląsku?

Czy to możliwe? Widać tak! Mamy potwierdzone informacje, że ten niezwykle barwny artysta wystąpi 16. lutego w chorzwoskim Zanzibarze. Będzie jednym z gości zaproszonych na urodziny dj Teq. Szykujcie więc sobie już teraz wolny wieczór, ponieważ nie może tej nocy zabraknąć w Zanzibarze żadnego fana najbardziej "cukierkowej" odmiany drum'n'bassu, jaką jest trance i electro-step!

Jednocześnie obiecujemy, że już wkrótce podamy pełne informacje dotyczące tej imprezy. Bądźcie więc czujni.

26-12-2007

Kolejna propozycja sylwestrowa

Jeśli jesteś fanem drum'n'bassu, znakomicie się składa. Mamy bowiem dla Ciebie świetną propozycję na spędzenie sylwestrowej nocy.

Impreza, którą mamy na myśli odbędzie się w Krakowie, w klubie Roentgen przy placu Szczepańskim 3. Impreza ta będzie dla nas wyjątkowa nie tylko dlatego, że organizuje ją śląska ekipa MDFK Cru, ale także z tego powodu, że w jej ramach usłyszymy producenta i dja spod znanego labelu Renegade Hardware - EBK. Oprócz niego usłyszymy Doc.Da.Name, Coolbida, Kabaka, Kicó, Sensimilę, a na mikrofonie rymował będzie Pinky DLR.
To oczywiście nie koniec atrakcji; czynne będą 2 parkiety oraz przewidziane są także drobne zakąski i napoje.

Po tej propozycji, zmniejszyliśmy chyba grono osób bez planów na tą noc do minimum, a może i tym z planami powstanie teraz dylemat...?

25-12-2007

Sylwester spod znaku "I Love House"

Jest takie miejsce na wybrzeżu krakowskiej części Wisły, w którym odbędzie się w tym roku wyjątkowa impreza sylwestrowa. Centrum Sztuki Japońskiej Manggha to przede wszystkim niepowtarzalny klimat i gigantyczna przestrzeń, która posłuży do kreacji jednej z lepszych opcji na Sylwestra dla klubowiczów w południowej Polsce.

Będzie tam miała miejsce impreza I Love House i jak sami organizatorzy mówią: Jej celem jest rozpowszechnienie idei dobrej zabawy oraz muzyki w towarzystwie ludzi pozytywnie nastawionych do świata, w imię szacunku i wzajemnego porozumienia.
Oprócz świetnego klimatu impreza ta zaoferuje nam także doskonałą muzykę. W jej ramach zaprezentują się dje z całej Europy, w tym Sandro Monte, Aleks Patz, Gary Proud, a z Polaków m.in. pochodzący ze Śląska Twinn oraz Coffie.
Zapraszamy!

22-12-2007

Zanzibar charytatywnie

Jak co roku chorzowski klub Zanzibar wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi djemi organizuje dwie imprezy, w dwóch różnych klimatach, z których dochód całkowicie jest przekazywany na cele charytatywne. 24.12 odbędzie się Housepasterka. Swoją obecność zapowiedziało już kilkoro gości m.in. Maik, Toshibana Bross, Bo3o i Nerv. Dwa dni później, w Drugie Święto będzia miała miejsce natomiast impreza drum'n'bassowa. Tutaj także usłyszymy kilku znanych djów z naszego regionu, w tym m.in.: eM'a, Noico i Teq.

Cena za wejście na obie imprezy będzie uzależniona od wyrzuconych oczek na dwóch kostkach.
Całość środków zebranych w te święta w Zanzibarze przekazana będzie rodzicom siedmioletniej Weroniki Białczak - na pokrycie kosztów rehabilitacji tak potrzebnej jej w drodze do pełnosprawności.
Gorąco zapraszamy do Zanzibaru!

22-12-2007

Świąteczne Lounge Party w Dekadencji - KONKURS

Tzw. rzutem na taśmę organizujemy szybki konkurs na imprezę, która odbędzie się w pierwszy dzień świąt, we wtorek (25.12) w Dekanecji. Na imprezę, która jest już świąteczną tradycją tego klub, gdyż odbywa się tam co roku. Tym razem jednak otwarte będą 3 poziomy Dekadencji. Kto jeszcze nie był, nie widział, ma teraz okazję zajrzeć, zobaczyć ...i oczywiście pobujać się przy dobrej muzyce.

Ale do rzeczy: do zgarnięcia 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy do nas napisać (info@clubbing.slask.pl), w tytule podać "Dekadencja", a w treści jedynie swoje imię i nazwisko. Zaproszenia dostaną osoby, które się do nas zgłoszą jako 2 i 4 w kolejności.
O wygranej poinformujemy szcześliwców via mail.

Życzymy szczęścia i powodzenia!

13-12-2007

Divided Rhythms - Reaktywacja & KONKURS!

Dla tych, którzy swego czasu spędzali miłe chwile podczas klubowych imprez w Dekadencji (przy setach np. Glasse, Easy'ego, ale też Lucasa Hulana z Pragi) mamy dobrą wiadomość: imprezy z cyklu Divided Rhythms powracają po przerwie do tego klubu. Dodać należy jeszcze jedną ciekawostkę - poraz pierwszy parkiet będzie zorganizowany na poziomie -1 Dekadencji i to w odmienionym stylu!
Z okazji tego wydażenia chcielibyśmy rozdać Wam po 2 podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać wystarczy jedynie do nas napisać i mieć odrobinę szczęścia. Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Dekadencja, a w treści imię i nazwisko. Czekamy do soboty godz. 12. Tym razem po zaproszeniu otrzymają osoby, które się do nas zgłoszą: jako druga oraz jako przedostatnia.
Życzymy szczęścia i udanej imprezy!

10-12-2007

MoM 1st B-Day: fotorelacja

Jak na urodziny przystało było tłumnie, słodko (od tortu czekoladowego) i różnorodnie muzycznie, tak aby zadowolić wszystkich gości. Dwie sale, małe bo małe, ale zgromadziły prawie komplet melomanów bawiących się przy dźwiękach różnorodnych odmian house'u i minimalu na parkiecie przy barze oraz na parkiecie zwykle służacym jako 2nd floor, tym razem w roli main floor - przy ciężkiej, miejscami połamanej muzyce z gatunku nu skool techno, experimental, czasem minimalu i hard teku.
Należało by w tym momencie pogratulować owocnej działalności ekipie MoM, a także życzyć kolejnych długich lat z równie dobrymi imprezami, jakie organizowali dotychczas!
A zdjęcia z tej imprezy znajdziecie w dziale 'galeria'. Zapraszamy.

05-12-2007

Elektrowóz - festiwal w pociągu?

Już w ten weekend rusza Elektrowóz – festiwal, odbywający się w Tychach, Krakowie oraz specjalnym pociągu relacji Katowice-Kraków, którego gwiazdami będą wydający dla słynnej Grand Central Records Brytyjczyk Jon Kennedy oraz Wojtek Kucharczyk, znany szerzej jako The Complainer. Festiwal rozpocznie się w piątek w tyskim Kloster Pubie koncertami The Complainera, Ślązaków z Muksimusk oraz Dra Love, nastepny dzień zaś to koncerty w pociągu (Me Myself & I, RGBoys, BTR, Clapham South, Tropajn), którego pasażerowie po zakończonym kursie przeniosą się do krakowskiego Klubu Pauza na wystepy Another One, Mateusza Ryszki oraz Jona Kennedy'ego.

Koncertom towarzyszą pokazy etiud studentów Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, wystawy fotograficzne oraz specjalna multimedialna wystawa uczestników konkursu „Kolej rzeczy”.

05-12-2007

Tresor.57 - Minimal is the mission

"Tresor never sleeps" to nie hasło bez pokrycia, to coś co ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem nie w naszym regione lecz w Wielkopolsce, 7 grudnia w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się już dziesiąta rocznica imprez pod szyldem Tresor. Z tej okazji jako gwiazda główna wystąpi James Ruskin znany między innymi z wydawnictw na Tresor rec. oraz Blueprint, towarzyszyć będą mu dee2l, Biba oraz Kill Blinton aka M‘One. Impreza ta z powodu choroby Ruskin została przeniesiona z 23 listopada na zbliżający się weekend. Wszystkich spragnionych mocnych wrażeń zapraszamy na wycieczkę do Poznania.

04-12-2007

Dj Glasse zagra w Katowicach - KONKURS!!

Po raz kolejny w ostatnim czasie będziemy mieli okazję usłyszeć imprezę sygnowaną przez członków kolektywu djskiego Import. Nic dziwnego, bowiem imprezy te cieszą się u nas bardzo dużą popularnością. Tym razem impreza ta odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki, a w jej ramach usłyszymy dj Glasse, Easy'go oraz Bartka Wiczewskiego "zapożyczonego" z Beats Friendly.
Z tej okazji mamy dla Was do wygrania w konkursie tym razem 2 podwójne zaproszenia. Piszcie na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule prosimy podać Maximusic, a w treści dane osobowe i odpowiedź na pytanie:
Z jakiego miasta pochodzi dj Glasse?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku godz. 18. Wylosowanych zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

02-12-2007

Fink na żywo w Hipnozie! KONKURS!

Ninja Tune. Oto wytwórnia, która wiele wniosła we współczesną muzykę elektroniczną. Z jej stajni pochodzą największe tuzy new jazzu i hip-hopu. Tym razem label ten ma dla nas do zaoferowania coś nieco innego - Fink. Jest to wykonawca nie stroniący od melodyjności, wokali ozdabiających całkiem niezłe teksty i akustyki.
Szóstego grudnia zaprezentuje się on w Jazz Club Hipnozie. Jeśli chcesz znaleźć się na tym koncercie, my możemy Ci to ułatwić. Mamy bowiem 2 pojedyncze zaproszenia, które wygrać można w konkursie.
W 2006 Fink zadebiutował na Ninja Tune pewnym albumem. Jaki jest jego tytuł?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule należy podać Fink, a w treści oprócz odpowiedzi, dane osobowe.
Wylosowanych zwycięzców powiadomimy drogą mailową w środę po godz. 22. Powodzenia!

29-11-2007

KONKURS na koncert Pink Freud

Już w niedzielę w Jazz Club Hipnozie usłyszymy polską grupę Pink Freud. Zespół ten, po prawie dziesięciu latach swojego istnienia zasłynął z niebanalnych połączeń jazzu z nowymi, elektronicznymi brzmieniami. Występ, który odbędzie się w Hipnozie będzie promował najnowszy album, który lada moment ma ukazać się na naszym rynku muzycznym. Przy okazji nagrywania tej płyty Pink Freud wystąpił w kwintecie, wzbogacając brzmienia o saksofon w wykonaniu Tomka Dudy i pianino Marcina Maseckiego.
Mamy dla was 2 pojedyncze zaproszenia.
Pytanie konkursowe: Jak brzmi tytuł wyżej wspomnianego albumu?

Na odpowiedzi, które prosimy przesyłać na adres: info@clubbing.slask.pl, czekamy do soboty, godz. 16. W tytule maila prosimy podać Pink Freud, a w treści oprócz odpowiedzi na pytanie, tradycyjnie niezbędne imię i nazwisko. Wylosowanych zwycięzców powiadomimy via mail.
Powodzenia!

28-11-2007

Andrzejki 2007 - Rondo Sztuki - KONKURS!

Nowością żadną nie jest, że jak co roku o tej porze zbliża nam się wieczór andrzejkowy. Wróżb na przyszłość na naszej stronie nie znajdziecie, numerów do totolotka też nie, na pocieszenie podsuwamy wam jednak jedną z opcji spędzenia tego wieczoru, jaką jest impreza w katowickim Rondzie Sztuki na której zagrają Coffie, K.Mill i MalFunkTion.

Przyjmujecie naszą propozycję i chcecie się tam znaleść ? - nic prostszego, do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na tę noc, wystarczy napisaĆ do nas na adres info@clubbing.slask.pl w tytule maila podać Andrzejki 2007 a w treści Imię i Nazwisko.

Tym razem kto pierwszy ten lepszy!. Czekamy do 11.00 w piątek. O ewentualnej wygranej powiadomimy Was drogą mailową

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_