Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

05-02-2007

Vladislav Delay w Elektro + KONKURS!!!

Już w ten czwartek (8-mego lutego) w katowickim klubie Elektro odbędzie się koncert jednej z ważniejszych postaci światowej muzyki elektronicznej Vladislava Delay'a. Sasu Ripatti pojawił się na scenie muzycznej ok. 10 lat temu. Do tej pory ma na swoim koncie współpracę z takimi (klutowymi już wytwórniami) jak Mille Plateaux, Chain Reaction czy netlabelem Thinner. Jako Vladislav Delay będziemy mieli okazję usłyszeć go w wersji elektroniczno-dubowej (jego alterego - Luomo wystąpi w wydaniu house'owym dzień później).

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 2 pojedyncze zaproszenia na czwartkowy występ Vladislava Delay'a. Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule podając hasło Delay, a w treści oprócz bardzo ważnych danych osobowych, odpowiedź na pytanie:
Z jakiego miasta pochodzi Sasu Ripatti?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do środy (07.02), godz. 18. Zaproszenia rozdamy drogą losowania, a wygrani zostaną powiadomieni via mail.

05-02-2007

Clark + 4 urodziny Nowej Muzyki (03.02.2007) - fotorelacja

Mieliśmy niebywałą przyjemność uczestniczyć w minioną sobotę w wydarzeniu, które sygnowane było 4-tymi urodzinami serwisu NowaMuzyka.pl, które odbyło się w Katowicach w klubie Elektro. Niewątpliwie największą atrakcją tej imprezy był występ jednego z członków wytwórni Warp Rec. - Clarka. Jego koncert, w przeważającej części składał się z utworów z najnowszego albumu - "Body Riddle". Razem z nim wystąpił perkusista Alvin Ryan, co nadało temu koncertowi nowe barwy typowe dla tzw. "live show".
Obok Clarka zaprezentowali się polscy przedstawiciele nurtu elektronicznej muzyki eksperymentalnej: Le Visage, An On Bast, CH District oraz Diakof, prezentując swoje własne produkcje.

Wydarzenie to śmiało można uznać za udane, co pokazała żywo reagująca na muzykę publiczność. Widać to też bardzo dobrze na fotorelacji z tego wydarzenia, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was.
Zapraszamy!

01-02-2007

Showsomefever - Maik B-Day Party @ Zanzibar + KONKURS!!!

Informujemy, że w sobotę, 3-ego lutego, w Zanzibarze w Chorzowie odbędzie się urodzinowa impreza Maik'a. Zagrają na niej m.in. Gaza z Liqid Store z Tarnowa, Toshibana Bross (Vanilla Sound/Funky Mutins), Luk.S (FP/LCD) i Sibi (Fetish/ Other Sounds). Ciekawostką jest fakt, że swoim wokalem wspomagać grających bedzie Betty Bee z Opola. Impreza ta będzie połączona z otwarciem Vinylshopu. Dlatego już od 12-tej do 19-tej zapraszamy wszystkich na ul. Dąbrowskiego 1 w Chorzowie.

Mamy też do rozdania 2 pojedyńcze wejściówki. Tym razem wystarczy jedynie wysłać do nas maila w temacie wpisując Full Pozitiff na adres info@clubbing.slask.pl. Pamiętajcie by podać swoje dane osobowe.
Uwaga - kto pierwszy ten lepszy!
Powodzenia i zapraszamy na imprezę!

31-01-2007

kolejne fotorelacje z Zanzibaru - Black Sun Empire

Wczoraj prezentowalśmy Wam pierwszą część fotorelacji z imprezy, jaka odbyła się w sobotę w Zanzibarze, z udziałem Black Sun Empire. Informujemy, że w naszej galerii znalazły się dwie kolejne porcje fotek z tego wydarzenia. Tym razem są one autorstwa Świstaka i Cety.

Zapraszamy!

30-01-2007

Black Sun Empire @ Zanzibar - Chorzów (27.01.2007) - fotorelacja

Jedna z bardziej znanych i cenionych grup grających i produkujących drum'n'bass - Black Sun Empire odwiedziła w minioną sobotę chorzowski Zanzibar. Tak jak to można było się spodziewać impreza wypadła na najwyższym poziomie, zarówno pod względem muzycznym, frekwencji, a co za tym idzie, także klimatu. BSE zaserwowało nam 2-godzinnego seta, w którym słyszeliśmy utwory nie tylko z ich najnowszego albumu, ale zagranych było też wiele starszych kawałków, a wszystko przy znakomitej technice djskiej.
Poziomen od "gwiazdy" nie odbiegli też inni grający: Irritant znakomicie rozkręcił publikę techstepami, Dia jeszcze tylko podsyciła apetyt na tego typu dźwięki przed samym BSE, natomiast Kamolsky i Kicó znakomicie zakończyli to wydarzenie mocnym m.in. darkstepowym uderzeniem, pozostawiając ostry niedosyt na połamane rytmy. I miejmy nadzieję, że zaniedługo odbędzie się powtórka równie dobrej imprezy!
Zapraszamy do pierwszej galerii z Zanzibaru!

29-01-2007

Outstay

Pine, Plus, R.M. – dzisiaj już można powiedzieć „weterani śląskiej sceny techno”. Począwszy od 1996 r. osiągnęli spore sukcesy na krajowej jak i międzynarodowej scenie. W latach 2000 – 2003 zrzeszeni w White Label Group. Kolejnym etapem w ich dj'sko-producenckiej przygodzie, było Silence!. Niestety od listopada ubiegłego roku, agencja ta przestała istnieć, na jej miejsce powstało właśnie Outstay. Warto także wiedzieć, że z dniem wczorajszym ruszyła ich nowa strona www.outstay.info Zapraszamy do niezwykle bogatego (chociaż niepełnego) archiwum dotychczasowych imprez w których mieli okazję uczestniczyć. Na stronie również informacje dotyczące nadchodzących imprez jak i booknigu dj’i.

25-01-2007

Black Sun Empire w Zanzibarze!

Tej formacji nie trzeba chyba przedstawiać! Bowiem każdy szanujący się miłośnik drum'n'bassu zna tą didżejsko-producencką grupę pochodzącą z Holandii. Kilkunastoletnie doświadczenie grupy Black Sun Empire na scenie producenckiej zaowocowało jak dotąd szeregiem epek i albumów (w tym najnowszym “Endangered Species"), wydanych między innymi nakładem ich własnej wytwórni Black Sun Empire Recordings. A po przedostatnim ich występie, jaki miał miejsce w Krakowskich Krzysztoforach (zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są tutaj), kolejnym w Mandragorze w Gdyni, przyszedł czas na Chorzów. Black Sun Empire pojawi się w sobotę w Zanzibarze.
Obok BSE, zagra Dia, Irritant, Kicó oraz Kamolsky.
Wiemy, że bilety są jeszcze dostępne, tak więc dla tych, którzy się nie zaopatrzyli informacja, że będzie możliwość nabycia ich przed imprezą.

24-01-2007

Import w Dekadencji

Importowane rytmy znów opanowywują Śląsk, a konkretnie Dekadencję. Po sukcesach wcześniejszych edycji tej imprezy (m.in. z Jimpsterem) przyszedł czas na powtórkę, tym razem z udziałem Shur-I-Kan. Tom Szirtes jest brytyjczykiem węgierskiego pochodzenia, nagrywającym obecnie dla wytwórni Freerange Records. Ten młody artysta ma narazie na swoim koncie dwa albumy: „Advance” wydany w 2001 roku, oraz „Waypoints”, który pojawił się z kolei w 2004. Ogólnie jego muzykę można włożyć do przegródki z deep housem, jednak to nie jedyne umiłowanie muzyczne Shur-I-Kan'a, dobrze radzi sobie także w jazzującej elektronice, czy w tzw. inteligentnym hip-hopie, co jest pozostałością jego początków na scenie muzycznej, jako klawiszowca w londyńskich zespołach jazzowych i funkowych.
Doceniany jest także jako dj, i właśnie w tej formie będziemy mogli posłuchać go w sobotę 27.01, w Katowicach w Dekadencji, na którą to imprezę serdecznie zapraszamy.

24-01-2007

Technical Noise II @ Inqbator (20.01.2007) - fotorelacja

Krótką recenzyjkę imprezy należało by zacząć od faktu, że pomimo nieobecności zapowiadanego wcześniej N.Phecta, wydarzenie muzycznie wypadło na bardzo wysokim poziomie. Zapewnili go nie tylko grający z naszej śląskiej ekipy (m.in. Mephy, czy Rivija), ale przede wszystkim zaproszeni goście z Wrocławia - Ghetto i Escape. Rozgrzali oni parkiet do czerwoności, serwując najogólniej rzecz biorąc neurofunk, tak że z pewnością nikt nie miał powodów do narzekań na ewentualne zmiany zapowiadanego stylu muzycznego, który miał dominować na imprezie. Należy dodać jeszcze, ze drugi parkiet znakomicie uzupełniał całość eventu, elektronicznymi, hip-hopowymi czy breakowymi setami.

A u nas w galerii pojawiła się fotorelacja, tak więc życzymy wszystkim miłego oglądania fotek.

22-01-2007

Never Trust a Dj (20.01.2007) @ Zanzibar - fotorelacja

Początek tygodnia jest czasem, w ktorym zwykle serwujemy Wam galerie, tak więc i tym razem zapraszamy do obejrzenia fotek z m.in. urodzinowej imprezy Moni - Never Trust a Dj. Królowały na niej dźwięki zróżnicowanej muzyki: progressive, house i breaks. Uczestnicy tego wydarzenia nie mogą być zawiedzeni muzyką którą serwowali lokalni Dj`e, stworzyli oni bowiem bardzo znany z tego miejsca, jakim jest chorzowski Zanzibar, pozytywny i przyjazny klimat, który udzielił sie wszystkim tej nocy. A klimat jaki tam panował możecie zobaczyć na fotkach wypstrykanych przez jednego z grających - Roover`a :-)

19-01-2007

z ostatniej chwili...

Organizatorzy z przykrością informują, że na sobotnią imprezę w Inqbatorze, z powodu problemów z komunikacją kolejową w Niemczech, spowodowanych huraganem, nie dotrze N.Phect (impreza z jego udziałem przewidziana jest na wiosnę).
Wydarzenie to, pomimo to odbędzie się! A my zachęcamy do wzięcia w nim udziału, ponieważ oprócz chłopaków ze Śląska, parkiet rozgrzewać będą goście z Wrocławia: Escape oraz Ghetto.
Ponadto przewidziany jest też drugi dancefloor w klimatach d'n'b, funk i electronic, pomino tych problemów zapowiada się więc całkiem dobry event.

18-01-2007

Gigolo Night, czyli klubowe otwarcie Nowego Mega Clubu

Paul Mogg, to gwiazda, która uświetni jedno z ważniejszych wydarzeń tego miesiąca w naszej okolicy, mianowicie klubowe otwarcie Nowego Mega Clubu. Miejsce to, poniekąd kultowe biorąc pod uwagę rozwój sceny elektroniczno-klubowej na Śląsku, jak dotąd znajdowało się przy ulicy Dworcowej w Katowicach. Od początku stycznia zostało przeniesione w mury starych zabudowań po hucie Baildon, na ulicę Żelazną. Imprezą inaugurującą klubowe otwarcie nowego miejsca będzie Gigolo Night. Ciekawostką, o której należałoby wspomnieć jest to, że razem z djami na perkusji zagra José Manuel Albán Juárez aka Manolo, współpracujący m.in. z Tworzywem Sztucznym.

A kim dokładnie jest gwiazda tego wieczoru i czego możemy sie spodziewać? Paul Mogg, przedstawiciel wytwórni Gigolo oraz członek Psychonauts, w swoich setach, nie boi się używać kontrastowych połączeń. Bez wahania lączy ambitne kawałki z klubowymi killerami, dzieki czemu uzyskuje zaskoczenie i buduje nową „jakość“. Gwarantuje to niezwykłą, absolutnie niebanalną a jednocześnie bez dwóch zdań szalenie energetyczną i ekstatyczną zabawę. I taka właśnie będzie już w sobotę, dlatego gorąco wszystkich zapraszamy do Nowego Mega Clubu!

17-01-2007

N.Phect w Inqbatorze! + KONKURS!!

Ta sobota będzie dniem wyjątkowym dla śląskiej, coraz szybciej się rozwijającej sceny d'n'b. W Katowicach, w Inqbatorze odbędzie się bowiem druga edycja imprezy z cyklu Technical Noise. Tym razem znów zagra postać nie byle jaka - N.Phect. Producent ten, ma już na swoim koncie sporo releasów wydanych na takich eytwórniach ja Syndrome Audio, Full Force, czy Basswerk, a ostatnio także na Renegade Hardware. Zachęcać więc do tego neurofunkowego wydarzenia, zdaje się, że nie trzeba ;-).

W związu z tą imprezą ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można 2 pojedyncze zaproszenia. Piszcie na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule podając N.Phect, a w treści informację:

Podaj imię i nazwisko oraz miasto, z którego pochodzą N.Phect i Dizplay.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, godz. 18. Po tym czasie rozlosujemy wejściówki, a zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową.

Powodzenia!

15-01-2007

M.o.M#02 @ Inqbator (12.01.2007) - fotorelacja

To była już druga edycja imprezy z cyklu M.o.M (Między Oczyma Mgnieniami), która tym razem odbyła się w Inqbatorze. Przypominamy, że pierwsza impreza z tego cyklu miała miejsce w katowickim Żarcie. Zresztą kto był, ten wie :-). W telegraficznym skrócie wydarzenie ostatniego weekendu zaliczyć można do bardzo udanych. Wprawdzie impreza odbyła się na małej sali, to praktycznie przez cały czas jej trwania, parkiet był zapełniony. Muzycznie też nikt, kto wiedział na co idzie, nie mógł czuć się zawiedziony, usłyszeliśmy bowiem przekrój muzyczny od nu skool techno, nu skool breaks po tech house, całość przyprawiona małą dawką drill core'u w wykonaniu Aphex Twina - z płyty, żeby nie było wątpliwości ;-).
Z tajemnych źródeł wiemy, że prawdopodobnie będzie jeszcze okazja posłuchać chłopców m.in. z M.o.M ...może w przyszłym miesiącu, więc szukajcie informacji! A teraz zapraszamy do galerii, by powspominać drugą edycję tej imprezy.

11-01-2007

Jungle Step

W ten piątek, w klubie Forte w Bytomiu, odbędzie się kolejne wydanie imprezy z cyklu Jungle Step. Tym razem, jak już wiecie uświetni je przemiła pani z Belgii, mianowicie Lady Lite.
W swojej muzyce stara się ona łączyć starą milość do reggae z jej nowo odrytą pasją do jungle, prezentuje unikatowy styl raggajungle i raggacore który na długo pozostaje w pamięci. Obecnie jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci grającą raggajungle w Belgii. Bardzo często podczas jej setów usłyszeć można MC Mary Jane i właśnie podczas sobotniej imprezy wystąpi ona razem Lady Lite.
Oprócz wyżej wspomnianych pań, podczas imprezy zagra Magnetic, Lodini, Kicó i Kabak, a na dolnym dancefloorze, w klimatach reggae Olekthor i Camellos.
Zapraszamy!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_