Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

22-10-2008

zapraszamy do Zanzibaru na imprezę Complex Vibez

Sound4Soul to śląska ekipa zajmująca się organizacją imprez i promocją lżejszych odmian muzyki drum'n'bass. Od niedawna ma ona nowego członka; dołączył do niej Mortem. Ten 21-latek z Zabrza, pomimo młodego wieku, już może poszczycić się kontraktem z Vibez Rec., w wyniku czego, wkrótce ukaże się jego własny winyl.

Już w sobotę będziecie mogli usłyszeć Mortema w klubie Zanzibar w Chorzowie. Zagra on wraz ze słowackim djem i producentem B-Complex, który również jest członkiem Vibez Rec. Producent ten tworzy muzykę drum'n'bass, która jego zdaniem ma najwiecej do zaoferowania. Czerpie przy tym inspiracje z tak skrajnych gatunków jak minimal techno, czy jazz. Mieszanka ta skutkuje ciężkimi brzminiami z głębokimi melodiami.
Zapraszamy na imprezę!

22-10-2008

KONKURS! - Boozoo Bajou Soundsystem w Rondzie Sztuki

Już w piątek zapraszamy wszytkich do Ronda Sztuki w Katowicach, gdzie zagra Boozoo Bajou Soundsystem. Jest to niemiecki duet prezentujący muzykę w szerokich ramach, a oscylującą wokół latino, funky, soulu, dubu i bluesa, nieraz wsparta elektronicznymi samplami i wokalem. Razem z gościem specjalnym na mikrofonie usłsyszymy MC Ras T-Weed z Rockers Hi-Fi.

Ogłaszamy konkurs. Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na ten wieczór. Aby wygrać należy napisać do nas na adres: info@clubbing.slask.pl i mieć odrobinę szczęścia. Po zaproszeniu otrzyma pierwsza i ostatnia osoba, która się do nas zgłosi. Czekamy do czwartku, godz. 22.
Maile prosimy zatytułować: Boozoo Bajou Soundsystem. Nie zapomnijcie o imieniu i nazwisku!
Powodzenia!

21-10-2008

Audioworx Night with A.P. - KONKURS!!

Dobre imprezy powracają do Tychów! Na rozpoczęcie roku akademickiego i sezonu klubowego zaprezentuje się specjalny gość. Na kolejnej odsłonie imprez w Skupie Kultury zagra dla Was Allan Palmer znany bardziej jako A.P. W ten weekend przyleci on do nas aby zaprezentować swój kwaśny i energetyczny dwu godzinny liveset!
Dodatkowo klub przygotował niespodziankę: pierwsze 50 osób. które przyjdzie przed 22:00 dostanie drink Red bull + wódka gratis!

Chcesz się znaleźć na tej imprezie? Odpowiedz prawidłowo na pytanie: Ile płyt wyszło do tej pory na labelu A.P. - Audioworx?

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule prosimy podać hasło Audioworx, w treści imię i nazwisko. Czekamy do piątku godz. 22. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy najpóźniej w sobotę rano dostaną powiadomienia na e-maill.

21-10-2008

Never After - zdjęcia z imprezy

I oto kolejna fotorejacja, jaką prezentujemy Wam w tym tygodniu. Tym razem odwiedziliśmy klub Electric Cafe w Jaworznie, gdzie swoje sety prezentowali dje z kolektywu Never After - WaxVax i K-Size.
Zapraszamy do galerii.

20-10-2008

Fotorelacja z MoM#21 Berlin Headquarters

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie od dzisiaj oglądać możecie pierwszą w tym tygodniu fotorelację. Są to zdjęcia z 21 już edycji imprezy z cyklu Między Oczyma Mgnieniami. Wydanie to było wyjątkowe, ponieważ jako gość specjalny wystąpił członek rodziny Tresora - Marcel Heese.
Kto był, ten słyszał, a kto nie był, temu pozostają do obejrzenia jedynie zdjęcia ;-)
Zapraszamy!

16-10-2008

MoM#21 Berlin Headquarters

Któż z fanów minimal techno nie zna berlińskiego klubu i labelu Tresor. Jednym z nowszych nabytków tego miejsca jest Marcel Heese. Pomimo krótkiego stażu za gramofonami, jego umiejętności szybko zostały zauważone i w kwietniu 2008 roku trafił pod skrzydła „matki” wszystkich techno klubów, zostając rezydentem Tresora i dołączając do ekipy Headquaters. Marcel dd wielu lat jest miłośnikiem starego dobrego bangin’ techno, jak sam mówi „z duszą”, a styl jego aktualnie najbardziej jest zbliżony do detroit techno, z deep housowymi wpływami. Tak brzmi również muzyka, którą zaprezentuje w piątek Inqbatorze.
Serdecznie zapraszamy na imprezę.

15-10-2008

Acoustixx Tour w Dekadencji

Subject 13 to już właściwie legenda. Jest właścicielem mocno ugruntowanego na światowym rynku labelu Vibez Rec. W ramach Acoustixx Tour, Subject 13 będzie promował najnowsze utwory wydane w ramach jego wytwórni; wśród nich należy podkreślić, znalazły się produkcje rodzimej formacji Sabbia ft. Wiosna. W najbliższym czasie producent ten zamierza inwestować w muzykę artystów z ogromnym potencjałem – m.in. Paula T i MC Lady Free, którzy również zagrają w sobotę na imprezie w Dekadencji. Wydarzenie to, będzie nie lada gratką dla miłośników muzyki drum’n’bass.
Zapraszamy!

14-10-2008

KONKURS! - Never After w Elektric Cafe

Pomysł na założenie kolektywu Never After zrodził się, gdy Wax poznał Claussa (CLS). Później było już z górki. "Why don't you" to utwór ich autorstwa, który ukazał się na kompilacji "Weapons of Mass Creation", wydanej przez Hospital Rec. - jedną z najprężniej działających oficyn wydawniczych z muzyką drum'n'bass w Wielkiej Brytanii. Jednym z kolejnych ich sukcesów była organizacja sceny drum’n’bass na Audioriver Festival, a teraz będziemy mieli szansę posłuchać członków tej ekipy: WaxVax’a i K-Size’a, w sobotę w Electric Cafe.

Na wasze zgłoszenia czekają 3 pojedyncze zaproszenia na tą imprezę. Maile prosimy przysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl, w tytule wpisując Never After, a w treści imię i nazwisko.
O zwycięstwie zadecyduje kolejność zgłoszeń: po zaproszeniu otrzyma pierwsza i dwie ostatnie osoby, które do nas napiszą. Czekamy do piątku, godz. 20.

13-10-2008

Nowe fotki w dziale 'galeria'

Od dziś możecie oglądać nowe zdjęcia, które właśnie pojawiły się w naszym dziale "galeria". Są to fotki z sobotniej imprezy, z klubu Inqbator. Była to już szósta edycja imprezy z cyklu Jungle Noise.
Zdjęcie oglądać możecie dzięki uprzejmości Zefela.
Zapraszamy!

12-10-2008

Animal Collective już jutro w Hipnozie

Animal Collective tworzą Avey Tare (gitara prowadząca), Panda Bear (perkusja), Deakin (gitara rytmiczna) i Geologist (miksowanie). Pochodzą z USA i prężnie działają na tamtejszym rynku od 2000 roku. Wydali już 7 płyt, a począwszy od pierwszej, zatytułowanej "Spirit They're Gone, Spirit They've Vanished" wywołali nowe nadzieje na scenie neo folku. Co więcej, ich późniejszy album "Campfire Songs" spowodował, że okrzyknięto ich twórcami nowego zjawiska – New Weird America.

Już jutro odbędzie się kolejny w jesiennej trasie koncertowej występ tej grupy. Zespół zagra w katowickim Jazz Clubie Hipnoza.
Polecamy i zapraszamy!

09-10-2008

Gigolo Exclusive w Rondzie Sztuki - KONKURS!!

2 podwójne zaproszenia, tym razem na sobotnią imprezę w Rondzie Sztuki, można wygrać w konkursie, który właśnie ogłaszamy na naszych łamach.

Impreza, na którą zapraszamy to Gigolo Exclusive (taki też tytuł prosimy nadawac zgłoszeniom), na której zagra jedna z najbardziej znanych i najlepiej kojarzonych artystów z wytwórni Gigolo Rec. - Savas Pascalidis. Jest to postać o bardzo ciekawej i długiej historii muzycznej, która zaczęła się blisko 20 lat temu. Można by rzec, że jest on wręcz "specjalistą" od klubowych brzmień, które prezentuje w wielogodzinnych, porywających setach. Aktualnie artysta ten obraca się najbliżej gatunków tech-house i minimal.

Zgłoszenia na to wydarzenie prosimy nadsyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. Czekamy do soboty, godz. 12, kiedy odbędzie się losowanie. Aby jednak nie było za łatwo, należy podać nam informację: W kórym roku powstał jego własny label i jaka jest jego nazwa?

07-10-2008

3. Urodziny Klubu Quasar - KONKURS!

Klub Quasar w Gliwicach ma już 3 lata! Z tej okazji zorganizowano imprezę, na której wystąpią jako goście specjalni DVJ Codec oraz Peres. DVJ Codec jest pomysłodawcą i założycielem kolektywu Sound Delivery, a także zwycięzcą Nokia Trends Lab 2007. Jako pierwszy w Polsce zajął się DVJ’ingiem, czyli miksowaniem muzyki i obrazu jednocześnie. Jeśli więc jesteś miłośnikiem dobrych, klubowych dźwięków, lubisz house w różnorodnych odmianach, electro, progressive czy nu skool breakz, klub Quasar z pewnością zafunduje Ci tego wieczoru dobrą zabawę, a my Ci to ułatwimy!

Czekają na was 3 podwójne zaproszenia. Wystarczy się zgłosić na adres info@clubbing.slask.pl, w tytule podać DVJ Codec, a w treści imię i nazwisko. Wejściówki rozdamy drogą losowania, które odbędzie się w piątek o godz. 20. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową.
Powodzenia!

05-10-2008

Zdjęcia z koncertu Super Girl & Romantic Boys

Był to jeden z pierwszych koncertów tej grupy od 2006 roku, kiedy to Super Girl & Romantic Boys zawiesili swoją działalność. Koncert niejako urodzinowy, ponieważ w tym roku zespół święci 10-lecie swojej działalności, z tej okazji reaktywował się i wyruszył w ogólnopolskią trasę koncertową.
W klubie Elektro, wypełnionym po brzegi z tej okazji, słyszeliśmy przekrój przez całą ich twórczość.
Jako support, co było niewątpliwą niespodzianką dla wielku zgromadzonych, wystąpiła grupa Krzyż:Kross z Częstochowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

30-09-2008

Fotorelacja z Zanzibaru

A konkretniej, z sobotniej imprezy w klubie Zanzibar w Chorzowie, z której zdjęcia oglądać już można w naszej galerii. Były to drum'n'bassowe urodziny MC Pinky'ego, które przyciągnęły wielu znanych i mniej znanych djów grającyh ten gatunek w Polsce.
Zapraszamy.

28-09-2008

Squarepusher w Polsce!

...co więcej, jego koncert odbędzie się w Katowicach w Galerii Szyb Wilson. Miejsce to gościło już nie jedną gwiazdę muzyki elektronicznej, a ostatnią z nich był duet Autechre, którzy wystąpili u nas w marcu bieżącego roku.

24 listopada będzie tam miał miejsce koncert brytyjczyka, Toma Jenkinson, szerzej znanego jako Squarpusher. Występ ten odbędzie się ramach europejskiej trasy koncertowej, związanej z mającą ukazać się za parę tygodni najnowszą płytą artysty - "Just A Souvenir".
Szerszych informacji oczekujcie już wkrótce!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_